×

Czym się zajmuje

Branding i strategia

Przygotuje strategię oraz stworzę branding, który będzie zwieńczeniem twojej wizji i pozwoli ci trafić do twoich idealnych odbiorców.

Web design (UI/UX)

Specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych skupiających się na realizacji celów oraz użytkownikach końcowych.

Wordpress development

Wdrażam projekty do systemu Wordpress pozwalającego na intuicyjne zarządzanie zawartością strony.

W jaki sposób pracuje

1

Badanie i strategia

Każdy projekt rozpoczynam od poznania twojego biznesu, określenia potrzeb, analizy rynku, konkurencji oraz grupy docelowej.

2

Projekt

Zebrane informację przekładam na projekt, który będzie realizował wyznaczone cele z myślą o użytkowniku końcowym.

3

Wdrożenie

Wdrożenie projektu do systemu Wordpress zachowując perfekcyjną dokładność i upewnienie się, że wszystko świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach.

4

Uruchomienie

Gotowa strona zostanie przetestowana pod kątem błędów, aby upewnić się że finalny projekt zachowuje najwyższe standardy jakościowe.

FAQ

Wszystko zależy od potrzeb oraz funcjonalności projektu. Projekty wykonuje w budżetach od 2000 zł za prostą stronę do 6000zł za bardziej skomplikowane projekty.

Ze względu na wypracowany skuteczny proces tworzenia stron internetowych. Termin realizacji zlecenia może wynosić od 2 tyg w przypadku prostych projektów do 4 tyg w przypadku standardowej strony. Większe projekty mogą zajmować więcej czasu.

Tak, strony wdrażam na systemie Wordpress. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów CMS na świecie. Pozwala on na intuicyjne zarządzanie zawartością strony.

Każdy projekt rozpoczynam od krótkiej 30 min rozmowy telefonicznej aby lepiej poznać twój biznes, potrzeby, poszukać z jakimi problemami się boryka oraz zaproponować potencjalne rozwiązania.

Po rozmowie telefonicznej prześlę kontrakt na wykonanie usługi. Po akceptacji warunków i wpłaceniu zaliczki (w przypadku małych projektów 50%, w przypadku większych proponuje rozliczać się etapami) jesteśmy gotowi działać.

Opowiedz mi o swoich pomysłach

Rozpocznij projekt